RE

iOS için Resmi RE Camera Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.2 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma HTC Corporation
HTC tarafından geliştirilmiş olan RE Camera cihazlarınızı Android cihazlarınız ile eşleştirerek profesyonel fotoğraflar çekmenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir camera uygulamasıdır.

HTC tarafından geliştirilmiş olan RE Camera cihazlarınızı iOS cihazlarınız ile eşleştirerek profesyonel fotoğraflar çekmenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir camera uygulamasıdır.

RE Camera cihazınızı kablosuz olarak iOS cihazlarınıza bağlayarak kameranıza dokunmadan profesyonel çekimler yapabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak kamera çekimini başlatabilir ve durdurabilir, vizörü telefonunuzun ekranında görebilir, otomatik video ve fotoğraf aktarımı yapabilir, bulut depolama işlemlerinizi yapabilir,  sosyal ağlardan paylaşım yapabilirsiniz.

Uygulamayı iOS cihazlarınıza yükleyerek, kameranızı dilediğiniz yere yerleştirebilir ve siz başka yere gidebilirsiniz. Daha sonra siz cihazınızın başında yokken çekilen görüntüleri inceleyebilir, dilediğiniz zaman durdurabilir ve yeniden başlatabilirsiniz. Ayrıca uygulama çekilen video ve fotoğraflarınızı otomatik olarak akıllı cihazlarınıza aktarmaktadır. Bu sayede yedekleme ve kopyalama işlemleri ile vakit kaybetmeden çekmiş olduğunuz video ve fotoğraflarınızı saklayabilirsiniz.

RE Camera kullanan kullanıcıların ilgisini çekeceğiniz düşündüğüm RE uygulamasını iOS cihazlarınıza yükleyin ve profesyonel fotoğraf çekimlerine hemen başlayın.

Daha Fazla Göster
RE indir
DİĞER SÜRÜMLER